PREDAJNÝ SKLAD

 

Sklad

Pokiaľ neradi vyberáte cez e-shop a chcete osobne vidieť a vyskúšať tovar, tak budeme radi, keď nás navštívite v našom predajnom sklade, ktorý sa nachádza v Pardubiciach, ulice Pernerova 444.

Skladom máme po celú sezónu 1500 – 2000 párov lyží všetkých dĺžok. Nájdete u nás ako zjazdové, tak freeride a freestyle lyže. Skladom máme aj snowboardy. Samozrejme predávame aj lyžiarky, prilby a palice. Tovar pravidelne dopĺňame, takže za sezónu máme až 5 tisíc lyží. V priebehu sezóny sa sortiment mení, ale v každej dĺžke je z čoho vyberať.

Samozrejme si môžete lyže, lyžiarky, popr. celý set vybrať na našom e-shope. Stačí si zvoliť osobný odber a máte 3 pracovné dni vašu objednávku rezervovanú. Akonáhle prídete, je na vás, či si objednávku vezmete, poprípade vyberiete na mieste niečo iné. Pokiaľ zháňate iba lyže a zaujali vás nejaké v sete, tak to stačí uviesť v objednávke do poznámky a na mieste zaplatíte iba za samotné lyže, bez nutnosti kupovať celý set.

Či nakupujete na e-shope alebo priamo u nás v sklade, tak vám zadarmo nastavíme lyže aj s potvrdením pre školu či poisťovňu. Ponúkame výmenný program, kde si môžete každý rok meniť všetko, čo ste si u nás zakúpili. V tom prípade vaša zľava je 2/3 z pôvodnej ceny. Tento proces je možný opakovať každoročne a tak je výhodnejší, než požičovňa.

Platba v našom predajnom sklade je možná iba v hotovosti!