VÝMENNÝ PROGRAM - MALÉ ZA VÄČŠIE

 

Čo je výmenný program:

Keď sme v roku 2006 založili firmu s predajom lyží, chceli sme sa od ostatných líšiť a ponúknuť zákazníkom niečo naviac. Našim cieľom bolo, je a bude spokojný zákazník, ktorý sa k nám rád vracia, a tak vznikol nápad na výmenný program. Každý kto u nás nakúpi, tak môže náš program využiť. Ideálne je pre rodiny s deťmi.

Vzhľadom na to, že deti neustále rastú a vy musíte každý rok riešiť vybavenie na hory. Preto u nás môžete každú sezónu, deťom sety vymeniť so zľavou 2/3 ceny z pôvodného nákupu. Odpadá teda problém, kedy kupujete lyže dlhšie, aby vydržali dlhšie ako rok. U nás môžu deti lyžovať vždy na lyžiach, ktoré sú vhodné na ich výšku a nemusia sa trápiť na dlhších lyžiach.

Samozrejme myslíme aj na dospelých, ktorí tento program môžu taktiež využiť za rovnakých podmienok. Rok čo rok skúšať rôzne druhy lyží za zlomok ceny. Môžete tiež vymeniť iba lyže, lyžiarky alebo snowboard.

Vo výmennom programe je možné kombinovať aj výmenu typu lyže za snowboard alebo opačne. Tento program je možné využiť aj pri objednávkach cez e-shop, kedy si tovar nechávate zaslať. O výmenný program nemusíte nijako žiadať. Akonáhle nakúpite, tak ho môžete po roku využiť.

Samozrejme nie je povinný.

Termín 1 rok (sezóna) nie je na presný dátum. Je na vás, či výmenu uplatníte v septembri alebo až vo februári.

 

Ako to Funguje:

Cena je uvedená iba pre príklad! Nejedná sa o pevnú cenu.

Príklad: Zakúpite u nás lyžiarsky set pre dieťa, ktorý vás vyjde napríklad na 75 Euro. Uschováte si paragón alebo faktúru. Na budúci rok vaše dieťa vyrastie a budete potrebovať set väčší. Prinesiete set na výmenu aj s dokladom ( poprípade fotogragiu dokladu ) a vyberiete set nový. Pred platbou predložíte účtenku. Z minuloročnej sumy 75 Euro vám budú odpočítané 2/3 ceny, tj 50 Euro a to je vaša zľava od čiastky za väčší set.

Každý rok vám na paragón alebo faktúru rozpíšeme celú čiastku za jednotlivé produkty, aby ste ďalší rok odčítali zase z celej čiastky a nie iba zo čiastky zaplatenej. Bez predloženia účtenky alebo faktúry nie je možné výmenu vykonať!!! Preto odporúčame účtenku vyfotiť do telefónu.

Lyže a topánky ktoré budú popísané fixkou alebo polepené samolepkami nebudú vykúpené. Preto vás prosíme o vyčistenie tovaru pred vrátením. Hlavne nepoužívať nezmazateľnú fixku. Ideálne sú biele lepičky, na ktoré si lyže podpíšete a pred vrátením odlepíte.

Výmenný program je určený primárne na jeden rok. Po dvoch sezónach nie sú garantované 2/3 zo sumy, záleží na stave. Pokiaľ neuplatníte výmenu ani po 2 rokoch, tak výmenu už nie je možné vykonať!!!