ZÁRUKA A REKLAMÁCIA

Záruka:

Ak nie je uvedené inak, jedná sa o použitý tovar, ktorý v čase predaja nevykazuje žiadne vady a je 100% funkčný. Na tovare môžu byť viditeľné známky používania a opotrebovania. Na našom e-shope fotíme iba tie produkty, ktoré posielame. Preto je na fotkách vidieť aktuálny stav tovaru. Odporúčame prezrieť všetky fotky! Kupujúci si je vedomý, že kupuje použitý tovar. Na použitý tovar zakúpený u nás poskytujeme záruku 1 rok. V prípade, že sa jedná o nový tovar je záruka 2 roky.

 

Reklamácia:

Reklamáciu je možné vykonať u nás na predajnom sklade, kde môžeme ihneď vyriešiť váš problém výmenou či vrátením peňazí. Poprípade môžete zaslať kuriérom na adresu Lyže Pardubice s.r.o., Pernerova 444, Pardubice, 530 02. V tomto prípade vám odporúčame nás najskôr kontaktovať cez e-mail lyzejete@seznam.cz alebo telefón 775 02 70 95.

Vopred sa dohodneme na postupe a vyber vás najlepšie riešenie a problém vyriešime k vašej spokojnosti. Zakúpený tovar je možné podľa zákona do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu. V tomto prípade poštovné hradí kupujúci!

Pri reklamácii je nutné vždy doložiť faktúru alebo paragón a stručne uviesť dôvod reklamácie (stačí ručne písaný).

Predajca nezodpovedá za škody na zdraví a majetku spôsobené používaním tovaru zakúpenom v e-shope euroski.sk

 

.......