HODNOTENIE PRODUKTU

Naše zameranie je predaj použitých lyží aj výmenný program, aby sme vám uľahčili nákup z pohodlia domova, tak každý náš produkt ktorý predávame, nielen detailne nafotíme, aby bol vidieť celý povrch daných lyží, tak má aj v popise uvedené slovné hodnotenie celkového stavu opotrebenia.

Všetky lyže ktoré predávame sú po servise sklzníc a skontrolované, či sú v poriadku.

Samozrejmosťou je aj nastavenie viazania zadarmo.

Najčastejšie hodnotenia produktu sú top stav, super stav a výborný stav.

 

TOP STAV: Lyže vyzerajú ako nové. Na týchto lyžiach nie je prakticky viditeľné opotrebenie. Čistá sklznica a povrch bez rýh a škrabancov. Tieto lyže sú síce drahšie, ale vyzerajú na pohľad nepoužite. Z pravidla lyže majú aj širšiu hranu a teda vám dlhšie vydržia.

 

SUPER STAV: Pod týmto hodnotením nájdete lyže, ktoré na prvý pohľad vyzerajú skvele, ale sú o niečo horšie, než lyže v top stave. Lyže môžu mať menšie poškriabaniu vo farbe alebo malé ryhy, ktoré nie sú vidieť na prvý pohľad. Lyže nemajú žiadne odštiepenie sú úplne v poriadku.

 

VÝBORNÝ STAV: Miera opotrebenia je samozrejme vidieť aj na cene, ktorá je nižšia, ale lyže nestrácajú na svojom výkone. Na týchto lyžiach sú škrabance a ryhy na povrchu. Všetko je samozrejme detailne nafotené a preto odporúčame prezrieť si všetky fotky. Pokiaľ vám nevadí nejaké škrabance, tak pre lyže pod týmto stavom sú pre vás ideálne aj vzhľadom k cene.